Memesini Büyüten De Küçülten De Emzirebilir

Meme büyütmek ya da küçültmek emzirmeyi etkilemez. Dileyen yaptırabilir.

Emziren kadınların meme estetiğinden çekinmemesi gerekir. Göğüs küçültme ameliyatlarından sonra anneler sütlerinin azalıp azalmayacağını soruyor. Meme büyütmek ya da küçültmek emzirmeyi etkilemez. Dileyen yaptırabilir.

Meme Estetiği Olan ve Olmak İsteyen Anneler

Meme estetiği ameli yatlarından sonra emzirilebilir mi?

Artık estetik ameliyatlarda meme fonksiyonunun korunması için önemli çalışmalar yapılıyor. Sonuçta bu operasyonları,sıklıkla 20’li ya da 40’lı yaşlardaki kadınlara yapıyoruz. Bu dönem kadınların doğurganlık çağı… Bugün,estetik meme ameliyatları yaparken hem şeklini korumaya hem de süt bezlerini bozmamaya çalışıyoruz. Böylece kadınlar,çocuk sahibi olduklarında onu rahatlıkla emziriyorlar.

Doç. Dr. Şükrü Yazar

Total
0
Shares
Related Posts

Gözde Kanser Olur mu?

Göz ve göz çevresindeki dokularda sadece görüntüyü değil görmeyi de etkileyen bir çok kanser türü vardır. Bunların çoğunu periodik göz muayenesi sırasında saptamak mümkündür. Kanserlerin türleri yerine ve yaşa göre değişiklik gösterir.

Çocuğunuzu 10 Adımda Sıcak Çarpmasından Koruyun

Özellikle çocuklarda sıcak çarpmasının ölüme kadar varan sonuçları olabileceğine dikkat çeken Acıbadem Bodrum Hastanesi ' nden Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.Tuna Gül Han çocukları sıcak çarpmasından koruyacak önerilerde bulundu.
Total
0
Share