Hayata Pembe Gözlüklerle Bak

Meme kanserinde erken teşhisin önemini vurgulayan kozmetik markası Avon , bu yıl 7 . kez Meme Kanseri ile Mücadele Yürüyüşünü gerçekleştirdi.

Türkiye ‘ de 16 yıldır sağlık alanında yürütülen en uzun soluklu sosyal sorumluluk projesi olan AVON Meme Kanseri ile Mücadele Projesi,14 Ekim Pazar günü düzenlediği yürüyüş ile kadın erkek İstanbul ve Anadolu ‘ dan binlerce katılımcıyı ‘ Meme Kanseri ile Mücadele ‘ için buluşturdu . Türkiye ‘ de her yıl yaklaşık 30 bin kadının hayatnıı tehdit eden meme kanseri ile ilgili bir kez daha ‘ Erken Teşhis Hayat Kurtarır ‘ diyen binlerce kadın;tek bir ses,tek bir yürek,tek bir adım olup yürüdü . Bu sene ki yürüyüşün sloganı,meme kanserinin rengi olarak kabul edilen pembeyi vurgulayan "Hayata Pembe Gözlüklerle Bak "oldu .

Filiz Akan ve İlker İnanoğlu yürüyüşte
Kadın,erkek,çocuk binlerce kişinin katıldığı yürüyüşün sunuculuğunu üstlenen İlker İnanoğlu ve yürüyüşe katılan ünlü sanatçı Filiz Akın,Meme Kanseri ile Mücadele Projesi için anne oğul aynı platformda buluştular . Yürüyüşün sonunda,Nilüfer ‘ in konseri ile eğlenceli ve keyifli vakit geçiren kadın erkek,çocuk binlerce katılımcı,"Hayata Pembe Gözlüklerle Bak "sloganına uygun olarak konseri dağıtılan pembe gözlüklerle izledi .

Meme kanseriyle ilgili doğru bilinen 10 yanlış

Sağlık Editörü

Total
0
Shares
Related Posts

Rejim Sırası Erkeklerde

Günümüzde kadınlar kadar erkekler de zayıflamak ve sağlıklı olmak istiyorlar ki bu çok normal ve doğru bir istek.
Total
0
Share