Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti

Ünlü sunucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand,yatırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand’a geçtiğimiz yıl pankreas kanseri teşhisi konulmuş ve uzun bir tedavi süreci atlatmıştı.

Geçen yıl haziran ayına katıldığı televizyon programında Birand;sağlık durumunun sorması üzerine "Sağlığım iyi,kendimi iyi hissediyorum ve toparlanacağım. Önümüzdeki birkaç hafta içinde iyice toparlanırım. Ondan sonra da gelecek sezon yola devam edeceğim inşallah. İstediğim buydu hiçbir zaman da kanserin beni yeneceğine inanmadım kafamı oraya koymadım. Ben kendi işimi yaparım öbür tarafı ne olursa olsun diye gittim ve şimdi kazandım ama bakalım sonrası da var tabii."demişti.

Mehmet Ali Birand Kimdir?

1941 yılında dünyaya gelen Mehmet Ali Birand,Galatasaray Lisesi’nden mezun. Birand kariyerine,1964 yılında Milliyet gazetesinde başladı. Abdi İpekçi’den sonra kısa bir dönem Milliyet’in genel yayın yönetmenliğini de yapan Birand;Sabah gazetesinde köşe yazarlığı,TRT ve Show TV’de 32. Gün programını yaptı ve Show TV’de ana haber bültenini sundu. CNN Türk’te yöneticilik yapan Birand,uzun süredir Kanal D’de ana haber bültenini de sunuyor.

Sağlık Editörü

Total
0
Shares
Related Posts

Zayıflarken Sağlığınızdan Olmayın!

‘Sağlıklı olmak’ için çabalarken yanlış yollara sapmamak, popüler söylemlere kapılmamak, sonuçlarının ne olduğu bilinmeyen uygulamaları tercih etmemek gerektiği unutulmamalıdır.
Total
0
Share