Beyin Anevrizması Sonucu Hayatını Kaybetti

Yaz sıcaklarının da gelmesiyle birlikte yüksek tansiyon hastalarının güneşe maruz kalması sonucu çeşitli hayati olaylar gelişebiliyor.

Bildik’in Eşi Zeynep Neden Öldü?

Reklam yıldızı Burçin Bildik’in eşi Zeynep Elçin Bildik’in beyin kanaması sonucu öldüğü belirlendi.

Bodrum’da pazartesi günü girdiği denizde,su üzerinde hareketsiz yattığı görülünce müdahale edilen ve 4 kez duran kalbi çalıştırıldıktan sonra kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesini yitiren reklam yıldızı Burçin Bildik’in eşi Zeynep Elçin Bildik’in beyin kanaması sonucu öldüğü belirlendi.

Tatil için geldiği Bodrum Torba’da eşi Burçin Bildik (42) ve arkadaşlarıyla denize girerken bir anda suyun üzerinde hareketsiz durduğu görülen Zeynep Elçin Bildik (31) hemen kıyıya çıkarıldı ve sağlık ekipleri müdahale etti. Hastanaye götürülürken 4 kez duran kalbi çalıştırılan genç kadın dün saat 15. 45 sıralarında yaşamını yitirdi.

İzmir Adli Tıp Kurumu’na getirilen Burçin Bildik’e geçtiğimiz günlerde yapılan otopside,beyin anevrizması geçirdiği ve beyin kanaması sonucu öldüğü belirlendi.

Kaynak:Doğan Haber Ajansı

Sağlık Editörü

Total
0
Shares
Related Posts

İşitme Kaybı Zamanında Müdahale ile Önlenebiliyor

Acıbadem Adana Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Feyha Kahya Aydoğan, iletişimden sosyal gelişime kadar birçok alanda sorunlara yol açabilen işitme kayıplarının temelinde yatan sorunun erken dönemde tespit edilmesinin önemli olduğunu söyledi.

Akne Nasıl Oluşur?

Hormonal etki sonucunda, aşırı sebum (yağ) üretimi ve ölü hücreler, cilt gözeneklerini tıkayarak akneye neden olur.
Total
0
Share