Botoks Ameliyata Tercih Ediliyor

Tüm dünyada da alın germe işleminde aslında trend botokstan yana

Botoks Alındaki Derin Çizgilerde Çok İyi…

Alın ve üst yüz bölgesinin oluşmuş problemlerinde düşüklerin ve kırışıklıkların giderilmesi için botoks enjeksiyonları mükemmel sonuç veriyor. Bu sayede yer çekimiyle oluşan çizgileri,doku ve kasların bozulan dengelerini botoks teknikleri uygulayarak gideriyoruz.

Botoks uygulamalarını belirli sürelerle tekrarlamak gerekiyorsa da,alınan sonuçların yüz güldürücü olması nedeniyle kırışıklık ve çizgilerinden kurtulmak isteyenler botoksu öncelikle tercih ediyor. Tabi sadece botoksun yeterli olmadığı kişiler de bulunuyor. Botoks ile germe işlemi yaparken,çok derinleşmiş çizgilerin ve çukurlukların özel dolgu maddeleriyle doldurularak,dokunun tekrar kendini toparlaması ve alnın genç bir görünüme kavuşması sağlanıyor.

Botoks Ameliyata Tercih Ediliyor

Tüm dünyada da alın germe işleminde aslında trend botokstan yana. Çünkü insanlar botoksla kısa sürede,ağrısız ve acısız yapılabilecek bir germe yöntemi mümkünken,ameliyattan uzak durmayı tercih ediyor. Artık cerrahi yöntemlerle yapılan alın germe işlemleri son yıllarda oldukça azaldı diyebilirim. Botoks düzenli aralıklarla tekrarlanarak,elde edilen kırışıksız,çizgisiz görüntünün uzun bir süre korunmasını sağlıyor. Dolgu maddeleri de çukurlukların doldurulmasını sağlayarak destekleyici bir uygulama olarak elimizin altında bulunuyor.

Dr. Nuri Soysal

Total
0
Shares
Related Posts

CyberKnife ile Tümöre Noktasal Darbe

CyberKnife teknolojisinde ışının vücudun çeşitli yerlerindeki tümörlere cerrahi işlem etkisi yapmakta, ayrıca hasta aynı gün normal yaşantısına dönebilmektedir.
Total
0
Share