Botoks Ameliyata Tercih Ediliyor

Tüm dünyada da alın germe işleminde aslında trend botokstan yana

Botoks Alındaki Derin Çizgilerde Çok İyi…

Alın ve üst yüz bölgesinin oluşmuş problemlerinde düşüklerin ve kırışıklıkların giderilmesi için botoks enjeksiyonları mükemmel sonuç veriyor. Bu sayede yer çekimiyle oluşan çizgileri,doku ve kasların bozulan dengelerini botoks teknikleri uygulayarak gideriyoruz.

Botoks uygulamalarını belirli sürelerle tekrarlamak gerekiyorsa da,alınan sonuçların yüz güldürücü olması nedeniyle kırışıklık ve çizgilerinden kurtulmak isteyenler botoksu öncelikle tercih ediyor. Tabi sadece botoksun yeterli olmadığı kişiler de bulunuyor. Botoks ile germe işlemi yaparken,çok derinleşmiş çizgilerin ve çukurlukların özel dolgu maddeleriyle doldurularak,dokunun tekrar kendini toparlaması ve alnın genç bir görünüme kavuşması sağlanıyor.

Botoks Ameliyata Tercih Ediliyor

Tüm dünyada da alın germe işleminde aslında trend botokstan yana. Çünkü insanlar botoksla kısa sürede,ağrısız ve acısız yapılabilecek bir germe yöntemi mümkünken,ameliyattan uzak durmayı tercih ediyor. Artık cerrahi yöntemlerle yapılan alın germe işlemleri son yıllarda oldukça azaldı diyebilirim. Botoks düzenli aralıklarla tekrarlanarak,elde edilen kırışıksız,çizgisiz görüntünün uzun bir süre korunmasını sağlıyor. Dolgu maddeleri de çukurlukların doldurulmasını sağlayarak destekleyici bir uygulama olarak elimizin altında bulunuyor.

Dr. Nuri Soysal

Total
0
Shares
Related Posts

AIDS Öpüşmeyle Bulaşır mı?

Konuşulması bile adeta tabu olan AIDS, artık korunmasız cinsel ilişkide bulunan herkesi etkiliyor, özellikle kadınları! Bulaşmaların %70-80’i korunmasız cinsel ilişki yoluyla olmaktadır.

Ekmekte devrim! Ölümler Azalacak

Türkiye, 1 Temmuz'da eski ekmeklere veda edecek.Onun yerine az tuzlu, düşük gramajlı ama doygunluk hissi veren ekmekler geliyor. Yeni nesil ekmekler, obeziteden hipertansiyona, kalp krizine kadar birçok sağlık sorununa 'ilaç' olacak.
Total
0
Share